Genel Yedekleme

Teknolojik gelişmeler hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırırken aynı zamanda kritik verilerin ya da oldukça önemli olan anılarımızın da bir anda kaybolmasına sebep olabiliyor. Özellikle, her an karşılaşabileceğimiz siber saldırılar sadece ülkemiz değil tüm dünya için son derece önemlidir.

Yedeklenmemiş olan tüm dosyalar, veriler ve diğer tüm kayıtlar, siber saldırılar sonrasında anında bilgisayar ya da diğer cihazlardan silinebilir. Bunun önüne geçmek ve dosyaların uzun süre boyunca güvenliğinin sağlanmasına destek olmak için ise bulut yedekleme hizmeti sistemleri geliştirildi. Böylelikle veriler cihaza kayıt edildiği anda direk olarak bulutta da kayıt altına alınır.

Veri Kaybına Son Veren Hizmet: Bulut Yedekleme Hizmeti

Verilerin kaybını asla yaşamanıza izin vermeyen bulut yedekleme hizmeti sisteminden yaralanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir yazılım ya da uygulamaya gerek kalmadan yapılan işlem için tek gerekli olan cloud sunucusuna sahip olmanızdır.

Cloud sunucu içerisinde bulunan alt yapı ile beraber tüm verilerinizi yedekler ve size belli periyotlar halinde raporlama gönderir. Günlük, haftalık ya da aylık olarak tercih edebileceğiniz periyotlar ile gönderilen bulut veri raporları ile bilgi içeriklerini de görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Veri kaybına son vermekte olan bulut yedekleme sistemi hem firmalar için hem de kişisel olarak tüm herkes için oldukça önemli bir uygulamadır. Böylelikle önemli olan hiçbir bilgi ya da hatıra silinmeden saklanabilmenin en ideal yoluna da sahip olmuş olacak.

Sunulacak olan hizmet ile tüm verileriniz yedeklenerek arzu ettiğinizde de anında sistemden geri yüklemesi yapılır. Böylece anında bilgiye kavuşmanın rahatlığını yaşayarak işlemlerinize kaldığınız yerden devam etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Dosya ya da imaj yedekleme seçenekleri arasında seçim de yapabilirsiniz.

Bulut Yedekleme Hizmeti  Fiyatları Nelerdir

Bulut yedekleme hizmeti sisteminin fiyatları ile ilgili olarak müşteri destek birimimizde yer alan uzman personelimizden destek alabilirsiniz. Kullandıkça öde uygulaması ile sunulan hizmet ile beraber aynı zamanda yedekleme işlemlerinin maliyetleri hakkında detaylı içeriğe ulaşabilirsiniz.